• Home
 • Airpad fólie pre vankúšiky

Airpad fólie pre stroje a zariadenia na výrobu vzduchových vankúšikov


Ako jeden z popredných svetových výrobcov a dodávateľov páskovacich a baliacich strojov a zariadení vo vírme Fromm nemohli obísť oblasť balenia výrobkov a vyplnenia prázdnych miest v kartónoch a baleniach s hotovými produktami pre ich ešte bezpečnejšiu prepravu.
Tradičné obalové materiály, ako napríklad sypká hmota z polystyrénu, sa stávajú minulosťou. Sú drahé, ťažkopádne a ťažké pre súčasné hospodárske prostredie.
Vankúše Airpad od spoločnosti FROMM majú výhodu zníženia váhy hotového balenia a iné vlastnosti, ktoré znižujú náklady na dopravu, a pretože vytvárate nafúknuté obalové materiály na požiadanie, vyžadujú si vo vašom podniku minimálny priestor pre manipuláciu.
Použitím systémov FROMM Airpad bude vaše balenie konzistentné a kontrolované. Požiadavky na prácu sú nízke a vy viete oceniť jednoduchosť výroby, ako aj jej čistotu a bezprašné vlastnosti.

Prečo Airpad od Fromm

 • Vankúšiky Airpad sú vynikajúce vďaka vysokej schopnosti absorpcie nárazov každého samostatného prvku Airpad. Jedna podložka vydrží aj náraz viac ako 1 000 N, v závislosti od použitej fólie.

 • Váš tovar je výborne chránený proti úderom, padám a iným nárazom. Tieto vlastnosti sa vzťahujú aj na jemné položky bez použitia akéhokoľvek ďalšieho obalového materiálu.

 • Rozsah veľkostí vankúšikov vám umožní efektívne prispôsobiť balenia. Tento systém sa osvedčil ako účinný pri všetkých druhoch dopravy a prepravy.

FROMM fólie kombinujú spoľahlivú ochranu a viacnásobné použitie s funkciami šetriacimi náklady pre ideálne balené výrobky v balení.


Štandardná fólia

Polyetylénová fólia s hrúbkou 65 µm slúži ako ochrana  produktov alebo výplň medzier v kartónoch s zabaleným tovarom. Fólia je k dispozícii v rolkách s dĺžkou filmu  500 m  pripadne 700 m.

Antistatická fólia

Polyetylénová fólia s hrúbkou 65 µm eliminuje vzniknutie elektrostatického náboja a tým chráni tovar citlivý na elektrické výboje aj s malým napätím. Je vhodná predovšetkým pre použitie ako ochranný a fixačný materiál pre balenie elektronických a elektrotechnických  produktov.

Multilayer fólia (MLF-film)

 viacvrstvový film pozostávajúci z niekoľkých vrstiev jedna z ktorých je z  polyetylénu a druha z iného  materiálu ktorý slúži ako bariéra proti prepúšťaniu vzduchu. Na rozdiel od PE/PE fólie sa tento film dovoľuje udržiavať aj plyn s vysokou hustotou. Tým má  vyššiu odolnosť voči vonkajšiemu tlaku a tiež proti extrémnym výkyvom tlaku vzduchu. Aj napriek  42µ hrúbke je fólia extrémne silná. MLF-fólie dodáva sa v rolkách s dĺžkou filmu 900 m.

Oblasti použitia:


 • Automatické náhradné diely
  Počítače
  elektronika
  Všetky druhy náhradných dielov
  kozmetika
  Lampy / svetlá
  logistika
  stroje
  nábytok
  Náhradné diely pre motocykle
  Farmaceuticky priemysel
  softvér
  Zábavná elektronika
  Poštové zásielky

Príklady balenia:


Veľkosti vankúšikov:


 • Veľkosti vzduchových vankúšikov Fromm Airpad:
  Typ L: 40 mm / 1 9/16"
  Typ L: 60 mm / 2 1/3"
  Typ L: 80 mm / 3 1/8"
  Typ L: 160 mm / 6 1/4"
  Typ XL: 160 mm / 6 1/4"
  Typ XXL: 160 mm / 6 1

JUMIKOS, s.r.o.
Na Hôrke 7
949 11 Nitra

+421 914 276 313
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

IČO: 51 780 810
DIČ: 2120794797
IČ DPH: SK 2120794797
Zapísaná na Nitra, odd. Sro, 
vl.č. 46056/N