O spoločnosti Fromm


Zabezpečenie produktov po celom svete


Skupina FROMM Group navrhuje, vyvíja a vyrába širokú škálu systémov na balenie a paletizáciu tovaru pre dopravu: páskovacie stroje a systémy, paletové baliace stroje, patentovaný vankúšový systém Airpad spolu so všetkými potrebnými spotrebnými materiálmi.


Na úspešnej trati


Založený v roku 1947, švajčiarsky rodinný podnik generuje obrat vyše 180 miliónov eur a zamestnáva po celom svete 900 pracovníkov. Viac ako 40 dcérskych spoločností v Európe, Severnej a Južnej Amerike, Južnej Afrike, Ázii a Austrálii spolu s množstvom špecializovaných obchodných partnerov po celom svete zabezpečujú profesionálne poradenstvo, pohotový zákaznícky servis a údržbu. Spoločnosť presadzuje politiku vertikálnej logickej integrácie a zároveň zachováva tradičné hodnoty, ktoré sú dôvodmi desaťročí úspechu.


Vývojové centrum


Vo vývojovom centre FROMM skúsený tím inžinierov neustále vyvíja nové techniky a produkty s využitím najmodernejších 3D CAD systémov. Aktuálne testovacie postupy zaručujú vysoké štandardy kvality FROMM.


Výrobné strediská pre stroje a zariadenia


Vo výrobných centrách FROMM výroba prebieha nepretržite. Vysoko kvalifikované tímy odborníkov vyrábajú produkty FROMM, ktoré spĺňajú najvyššie požiadavky kvality na počítačom riadených strojoch. Všetky stroje sú dôkladné testované pred opustením továrne. Spoločnosť má certifikát ISO 9001. Jeden z výrobných podnikov sa nachádza na Slovensku v Malackách.


Plastové pásky STARstrap ™ sa vyrábajú vo výrobných strediskách FROMM exkluzívne z recyklovaného materiálu z polyesterových fliaš v modernom zariadení na extrúziu. Tieto pásky zaručujú vysokú kvalitu páskovania vykonávaného strojmi a zariadeniami FROMM.


Recyklácia PET


V recyklačnom závode FROMM sa z použitých PET fliaš vyrába vysoko kvalitný mletý materiál, aglomeráty a regranuláty na výrobu PET páskovania, potravinových fólií, textilu a nápojových fliaš. To umožňuje výrobkom FROMM PET uspokojovať najprísnejšie ekologické požiadavky. Závod je certifikovaný v súlade s ISO 9001 a ISO 14001.


JUMIKOS, s.r.o.
Na Hôrke 7
949 11 Nitra

+421 914 276 313
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

IČO: 51 780 810
DIČ: 2120794797
IČ DPH: SK 2120794797
Zapísaná na Nitra, odd. Sro, 
vl.č. 46056/N