O nás 


Firma JUMIKOS bola založená v roku 2018 v tesnej spolupráci s firmou Fromm Slovakia, a.s., s cieľom rozvoja obchodných vzťahov a zvyšovania kvality v rámci ponuky produktov a služieb spoločnosti FROMM Holding, Švajčiarsko na území Slovenskej republiky.

Našou úlohou je rozvíjať popularitu značky a zároveň zabezpečovať vysokú kvalitu služieb, ktorými sa spoločnosť Fromm Packaging systems stala známou. Riešenia a produkty Fromm sa tešia veľkej celosvetovej obľube predovšetkým vďaka vysokej technickej úrovni ich prevedenia, spoľahlivosti a širokej ponuke, ktorá dokáže uspokojiť väčšinu zákazníkov od malých firiem a až po celosvetové holdingy.

Pracujeme po celom Slovensku a ponúkame široké portfólio produktov:
- Páskovacie stroje na plastovú a oceľovú pásku, s akumulátorom a pneumatické, ručné, poloautomatické a automatické stroje a linky pre rôzne odvetvia priemyslu, ale aj pre malé firmy.
- Ovinovacie baliace stroje a linky
- Stroje a strojčeky na výrobu vzduchových vankúšikov

Ponúkame nielen hotové a osvedčené riešenia, ale aj návrhy projektov vyhotovených na mieru podľa požiadaviek zákazníka v tesnej spolupráci s výrobným podnikom na Slovensku a s pomocou prvotriednych inžinierov Fromm po celej Európe. Kvalita a spoľahlivosť produktov tejto značky je široko známa. Patríme medzi svetovú špičku vďaka vysokej úrovni technologických riešení pri súčasnom zabezpečení špičkovej kvality a spoľahlivosti.

Naším prvoradým cieľom je snaha o poskytnutie najvhodnejšieho riešenia pre každého klienta. Celý proces je postavený na analýze Vašich zákazníckych potrieb, návrhu a realizácii vhodného riešenia alebo produktu až po servis, ktorý vieme realizovať pre viaceré typy produktov priamo tu na Slovensku. Tento prístup výrazne skracuje čas potrebný na uvedenie strojov späť do prevádzky, čo znamená zníženie nákladov a prestojov.

Ponúkame:
- Individuálnu analýzu potrieb každého zákazníka
- Návrh vhodného riešenia na základe získaných údajov, prípadne na základe údajov zákazníka
- Doručenie, inštaláciu (ak je potrebná) a zaškolenie personálu na použitie zakúpeného výrobku
- Záručný a pozáručný servis na Slovensku 
- Dodanie spotrebného materiálu (plastové pásky pre páskovacie zariadenia, stretch fólie, fólie na výrobu vzduchových vankúšikov) a náhradných dielov

Naša spoločnosť nerobí žiadne rozdiely v prístupe k veľkým a malým zákazníkom. Tento postoj dokonale vystihuje naše hlavné krédo, ktoré znie: «Nás zákazník je náš pán».

JUMIKOS, s.r.o.
Na Hôrke 7
949 11 Nitra

+421 914 276 313
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

IČO: 51 780 810
DIČ: 2120794797
IČ DPH: SK 2120794797
Zapísaná na Nitra, odd. Sro, 
vl.č. 46056/N